KONST / Litografier / Färglitografi 14332179
nr 1433 2179
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad EA. Färglitografi, bildmått: 20x20, yttermått inklusive ram: 35x28 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:00:31
17/11 15:29:05
500 kr
22/11 19:55:31
22 nov